ŚWIĘTO RODZINY KRAKOWSKIEJ

21 maja 2018

W ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę!”, której patronuje Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, zapraszamy do uczestnictwa w Święcie Rodziny Krakowskiej, które odbędzie się w niedzielę 27 maja w Parku Jordana. Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do 19.00.

Na każdego kto odwiedzi w tym czasie Park Jordana czeka mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy w siedmiu strefach tematycznych: Zdrowia i profilaktyki, Czytelnictwa, Sportu i rekreacji, Sztuki (tańca i plastyki), Ekologii i zdrowego trybu życia, Bezpieczeństwa oraz Rodziny.

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania, jako partner imprezy, serdecznie zaprasza na swoje stoisko, które zlokalizowane będzie w strefie Ekologii. Przy stoisku tym będą prowadzone warsztaty edukacyjne połączone z konkursami dotyczącymi prawidłowego postępowania z odpadami. Wszyscy zainteresowani będą mogli także uzyskać wyczerpujące informacje na temat Systemu Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Krakowie. Dodatkową atrakcją, będzie możliwość zajęcia miejsca w kabinie nowoczesnego pojazdu wykorzystywanego podczas sprzątania i zmywania chodników. Zapraszamy!

Święto Rodziny Krakowskiej