Wielki Konkurs Ekologiczny dla Przedszkolaków. NAGRODY CZEKAJĄ

22 października 2015

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania jako partner projektu (już po raz trzeci) pragnie serdecznie zaprosić małych Krakowian w imieniu jednego z największych w Polsce serwisów edukacyjnych dla dzieci – Buliba.pl, do udziału w VI edycji Wielkiego Konkursu Ekologicznego dla Przedszkoli. Konkurs odbędzie się w dniach 19 października – 2 grudnia 2015 r. pod honorowym patronatem Ministra Środowiska RP. Głównym Partnerem Konkursu oraz fundatorem głównych nagród jest firma International Paper Polska Sp. z o.o.

etykieta_600_medalion_nagrody

Wielki Konkurs Ekologiczny dla Przedszkoli 2015 jest konkursem plastycznym, w którym udział mogą wziąć przedszkola, punkty przedszkolne oraz zerówki z całej Polski. Hasłem tegorocznej edycji jest „Zrób to sam!”, a celem nadrzędnym Konkursu jest propagowanie idei troski o środowisko naturalne wśród dzieci w wieku przedszkolnym oraz wśród ich rodziców i opiekunów.
Zadaniem przedszkoli biorących udział w konkursie jest przygotowanie oraz przesłanie zdjęcia jednej pracy związanej tematycznie z hasłem tegorocznej edycji konkursu. Praca powinna być przydatnym do życia lub zabawy przedmiotem i powinna zostać wykonana przy użyciu wszelkiego rodzaju niepotrzebnych rzeczy lub ich części oraz materiałów plastycznych. Forma i rozmiar pracy są dowolne.

infografika_460

Nagrody przyznane zostaną przez jury oraz, w oddzielnej kategorii, przez głosujących internautów. W tym roku nagrodzonych zostanie blisko 240 placówek, a każde biorące udział w Konkursie przedszkole otrzyma specjalny dyplom do wydrukowania oraz zaświadczenie o udziale w tym wydarzeniu. Główną nagrodą w Konkursie jest zestaw elementów wyposażenia sali zabaw o wartości 4 500 złotych, a łączna wartość wszystkich nagród wynosi ponad 60 000 złotych.

Na zgłoszenia prac konkursowych Organizator czeka od 19 października do 20 listopada 2015 r. Szczegółowe zasady przygotowywania oraz zgłaszania prac, dokładny opis wszystkich nagród, zasady głosowania, regulamin oraz harmonogram Konkursu można znaleźć internetowej www.buliba.pl w zakładce „Wielki Konkurs Ekologiczny dla Przedszkoli 2015 – Zrób to sam”.

Wszelkie pytania można przesyłać na adres konkurs@buliba.pl

Szczegółowy harmonogram konkursu:

19.10.2015 r. – rozpoczęcie Konkursu oraz początek przyjmowania prac konkursowych
20.11.2015 r. – zakończenie przyjmowania prac konkursowych
26.11.2015 r. – opublikowanie zgłoszonych prac na stronach konkursowych Buliba.pl oraz rozpoczęcie głosowania internautów na zgłoszone prace
30.11.2015 r. – zakończenie głosowania internautów na zgłoszone prace
2.12.2015 r. – rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników

Serdecznie zapraszamy