Kariera

Aktualne oferty pracy:

Mistrz Dyspozytor

Zakres obowiązków:

– organizacja i nadzór prac związanych z letnim i zimowym utrzymaniem dróg i chodników na terenie miasta Krakowa,

– prowadzenie ewidencji wykonanych usług i przygotowywanie rozliczeń do wystawienia faktury,

– organizowanie pracy kierowców zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi czasu pracy kierowcy oraz dziennych i tygodniowych odpoczynków,

– kontrola sprawności i czystości pojazdów, kierowanie i odbieranie pojazdów z naprawy, kontrola jakości wykonanych napraw, prowadzenie ewidencji uszkodzeń sprzętu,

– wprowadzanie do systemu informatycznego danych dotyczących rozliczeń kierowców, wykonanych prac i zużytych materiałów,

– codzienne prowadzenie kontroli zapisów dokonywanych w kartach drogowych i raportach pracy sprzętu,

– sporządzanie kosztorysów lub ofert cenowych na wykonywanie usług,

– opracowanie ofert przetargowych i udział w pracach komisji przetargowych,

– stosowanie procedur i instrukcji dotyczących Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym),

– (mile widziane) doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

– bardzo dobrej znajomości obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office,

– umiejętności organizacji pracy własnej i koordynacji pracy innych osób,

– umiejętności pracy pod presją czasu,

– prawo jazdy kat. B,

– gotowość do pracy na 3 zmiany,

– gotowość do pracy w równoważnym systemie czasu pracy (z możliwością wydłużenia czasu pracy do 12 godzin),

– dodatkowym atutem będzie znajomość topografii miasta Krakowa.

MPO Kraków oferuje:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

– zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

– system szkoleń wewnętrznych,

– pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole,

– możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego.
CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (do pobrania: http://www.mpo.krakow.pl/firma/kariera/zgoda-na-przetwarzanie) można składać osobiście w siedzibie MPO Kraków (ul. Nowohucka 1, Dział Kadr, Płac i Ochrony Danych) lub przesłać na adres mailowy: rekrutacja@mpo.krakow.pl