Firma

Stacja paliw

AKTUALNE CENY PALIW:

ON         5,03zł 

Pb 95     5,29 zł

Pb 98     5,45zł

LPG        2,59 zł

Ceny paliw obowiązują od 06.08.2014Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Stacja paliwStacja paliw znajduje się na terenie bazy Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. w Krakowie, przy drodze szybkiego ruchu w kierunku Warszawy i Chyżnego. Wjazd na stację możliwy jest wyłącznie od ulicy Nowohuckiej. Stacja paliw ma wysoki standard, fachową obsługę i wyposażona jest w nowoczesny sprzęt dystrybucyjny i kontrolno-pomiarowy. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. posiada koncesje na obrót paliwami płynnymi: olejem napędowym, benzynami silnikowymi oraz gazem płynnym (LPG).
Głównym kryterium wyboru dostawców paliw jest ich duże doświadczenie w zakresie hurtowego obrotu paliwami. Wybrani dostawcy są poddawani rygorystycznej kontroli jakości dostarczanego paliwa. Dodatkowo jakość paliwa badana jest przez specjalistów w Instytucie Technologii Nafty w Krakowie.
W ciągłej sprzedaży oferowane są produkty naftowe najwyższej jakości, stosowane przez indywidualnych klientów oraz w przypadku sprzętu własnego – 200 jednostek silnikowych o wysokich walorach eksploatacyjnych samochodów specjalnych i ciężarowych marek: VOLVO, MERCEDES, RENAULT i inne.

Stacja Paliw oferuje możliwość zakupu paliw płynnych:
- benzyny bezołowiowej Pb 95,
- benzyny bezołowiowej Pb 98,
- oleju napędowego,
- gazu propan butan.
Oferujemy także:
- oleje i smary,
- płyny eksploatacyjne,
- akcesoria samochodowe,
- kosmetyki i chemię samochodową,
- słodycze, napoje.

Kontakt:
tel: 12-64-62-277
e-mail: stacja@mpo.krakow.pl

Godziny otwarcia od 6:00 do 22:00